Clairefontaine

 
Clairefontaine to je synonymum pro designové a kvalitní kancelářské, dětské, školní, umělecké a další potřeby. Sortiment Clairefontaine totiž zahrnuje tisíce výrobků s nejrůznějšími motivy.
 
Firma Clairefontaine byla založena v roce 1858 jako papírna, svůj první produkt prodala v roce 1890.

Při výrobě veškerých produktů používá svůj vlastní papír proslulý svou legendární kvalitou. Slavný hlazený 90 g/m2 papír je velice odolný, neprosakuje, má sametový povrch a výborně absorbuje inkoust. Díky jedinečnému povrchu a struktuře se na něj velice dobře píše. Navíc poznámky vepsané mezi světlounce fialové řádky díky unikátnímu bílému odstínu jasně vystupují, aniž by papír oslňoval. Tento skvost najdete ve všech produktech firmy.

Právě díky tomu, že firma Clairefontaine produkuje vlastní papír je u produktů této značky garantována nejen vysoká a konzistentní kvalita, ale zároveň jsou minimalizovány dopady na životní prostředí. Clairefontaine je od roku 2000 držitelem ISO 14001.

 
Clairefontaine zaměstnává několik desítek grafiků, spolupracuje také s předními francouzskými umělci. Díky tomu přichází každý rok s novými neotřelými kolekcemi.
 

Prohlédněte si aktuální katalog on-line:
katalog Clairefontaine
 
 
Přidejte se:

 

 


Novinky

01.11.2011

Nový eshop

e-shop spuštěn!
nakupujte online

Více informací
28.09.2011

Katalogy

Veškeré katalogy nově naleznete zde:

Více informací